STOLIK NOCNY LOFT

Gdzie kupić?
Drogi Kliencie, przed wizytą w wybranym salonie meblowym upewnij się, że poszukiwany produkt jest na ekspozycji.
BONIEK MEBLE PAPOWO TORUŃSKIE ul. Warszawska 94
87-148 Papowo Toruńskie
56 663 10 00
sklep@boniek-meble.com.pl
CENTRUM MATERACY I ŁÓŻEK KRAKÓW ul. Zakopiańska 58 A
30-418 Kraków
728 888 330
info@sypialnioland.pl
CENTRUM MEBLOWE WAM RABKA ZDRÓJ ul. J. Kasprowicza 5 a
34-700 Rabka-Zdrój
664 035 262
biuro@wam-sklep.pl
DEKORIA ŚWIDNICA Ul. Szarych Szeregów 22
58-100 Świdnica
539 570 110
materace.swidnica@dekoria.pl
DR MATERAC GORLICE 11 Listopada 12
38-320 Gorlice
881 176 644
gorlice@drmaterac.pl
DR MATERAC RADOM ul. Warszawska 105
26-600 Radom
516 982 927
radom@drmaterac.pl
DR MATERAC SANDOMIERZ ul. Przemysłowa 10
27-600 Sandomierz
608 301 383
sandomierz@drmaterac.pl
DR MATERAC ŻORY ul. Dolne Przedmieście 5
44-240 Żory
883 711 133
zory@drmaterac.pl
GALERIA MEBLI ARKADIA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI ul. Żabia 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
41 247 99 52
biuro@arkadia-ostrowiec.pl
GALERIA MEBLI MILANO NOWY SĄCZ ul. Węgierska 28
33-300 Nowy Sącz
534 422 422
bok@meblemilano.pl
HEVER SALONY SNU WROCŁAW ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław
690 868 590
domar2@new-hever.pl
JARMARK WĘGIERSKA GÓRKA ul. Kościuszki 10 d
34-350 Węgierska Górka
33 864 13 95
jarmarkbis@poczta.onet.pl
M-LID ŻARY ul. Zamkowa 1
68-200 Żary
608 888 698
sklep@m-lid.pl
M3 MEBLE KALISZ ul. Wrocławska 178
62-800 Kalisz
62 753 70 01
zamowienia@m3meble.pl
MAT-BUD SKARŻYSKO KAMIENNA ul. 3 Maja 74
26-110 Skarżysko-Kamienna
793 548 005
mebleskarzysko@gmail.com
MEBLE JĘDRUŚ NOWY TARG ul. Szaflarska 168
34-400 Nowy Targ
18 264 07 52
meblejedrus@interia.pl
MEBLE SALVADOR BOCHNIA ul. Proszkowska 1
32-700 Bochnia
14/6124122
biuro@meblesalvador.pl
OTEX CENTRUM MEBLOWE WOKULSKI LUBLIN ul. Łęczyńska 51
20-313 Lublin
81 746 10 44
wok7@otexlublin.com
PAN MATERAC BIELSKO-BIAŁA ul. Komorowicka 39
43-300 Bielsko-Biała
790 718 780
bielsko@panmaterac.pl
PAN MATERAC BYDGOSZCZ ul. M. Rejewskiego 3
85-791 Bydgoszcz
570507560
bydgoszcz@panmaterac.pl
PAN MATERAC KATOWICE al. W. Roździeńskiego 97
40-001 Katowice
720 807 306
katowice@panmaterac.pl
PAN MATERAC LUBLIN ul. Diamentowa 2
20-447 Lublin
887 272 178
lublin@panmaterac.pl
PAN MATERAC MIELEC ul. Przemysłowa 2
39-300 Mielec
534143834
mielec@panmaterac.pl
PAN MATERAC RADOM Warszawska 197
26-617 Radom
733 506 433
SALON ŁÓŻEK I MATERACY ŚPIOCH SANOK ul. Lipińskiego 73
38-500 Sanok
579 070 294
sanok@spioch.eu
SALON MEBLOWY BAX - POL CIERPICE k. TORUNIA ul. Długa 1/9
87-165 Cierpice k/Torunia
668 558 242
baxpol@baxpol.pl
SALON MEBLOWY BIASOV BIAŁA PODLASKA Sidorska 100
21-500 Biała Podlaska
661 010 200
SALON MEBLOWY DOMART GDÓW ul. Myślenicka 990
32-420 Gdów
12 251 48 92
salon@domartmeble.pl
SALON MEBLOWY EWRO GOSTYŃ ul. Poznańska 200
63-800 Gostyń
885 507 502
gostyn@ewromeble.pl
SALON MEBLOWY EWRO PRESTIGE LESZNO Aleje Konstytucji 3 Maja 5
64-100 Leszno
726 908 900
leszno2@ewromeble.pl
SALON MEBLOWY EWRO RAWICZ ul. Wały J. Dąbrowskiego 27
63-900 Rawicz
782 521 939
rawicz@ewromeble.pl
SALON MEBLOWY PRUSA 6 WIERUSZÓW ul. B. Prusa 6
98-400 Wieruszów
609 309 922
biuro@salonprusa.pl
SALON MEBLOWY TOP CEZAR LIMANOWA ul. Bednarzy 4
34-600 Limanowa
18 337 60 97
biuroobslugi@topcezar.pl
SALON MEBLOWY WIKTOR MEBLE TARNOBRZEG ul. A. Mickiewicza 56
39-400 Tarnobrzeg
511 802 798
biurowiktormeble@gmail.com
SALON SNU MATERACE ŁÓŻKA LUBIN ul. Zwierzyckiego 3
59-300 Lubin
662 324 799
biuro@salonsnu.eu
SALON SNU MATERACE ŁÓŻKA WROCŁAW ul. Horbaczewskiego 4-6
54-130 Wrocław
730 006 757
astra@salonsnu.eu
SLEEPING EXPERT RYBNIK ul. Żorska 89
44-200 Rybnik
577 235 239
rybnik@wyspani.eu
SLEEPING EXPERT WŁOCŁAWEK ul. Wronia 28
87-810 Włocławek
734 480 420
wloclawek@wyspani.eu
SLEEPING EXPERT ZABRZE ul. Szkubacza 1 CH-M1
41-800 Zabrze
535 900 442
zabrze@wyspani.eu
STOLLIDO GALERIA MEBLI PANKI k. CZĘSTOCHOWY ul. Powstańców Śląskich 50
42-140 Panki/ k. Częstochowy
34 317 93 83
biuro.panki@stollido.com
STUDIO SNU PERŁA MIELEC ul. Wolności 38 a
39-300 Mielec
17 583 21 37
perlamielec@gmail.com
STUDIO SNU PERŁA TYCZYN ul. Orkana 1
36-020 Tyczyn
17 230 33 33
perlatyczyn@gmail.com
SUŁTAN BOCHNIA ul. Gazowa 6
32-700 Bochnia
14 611 30 02
meble@sultan.com.pl
SZWED MEBLE DĘBICA ul. Gumniska 6
39-200 Dębica
14 682 70 00
debica@szwedmeble.pl
TOP-MEBLE GORLICE ul. J. Michalusa 1
38-300 Gorlice
883100189
michalusa1@poczta.fm
TROPEX KOSZALIN ul. Szczecińska 5
75-120 Koszalin
512 326 725
sklep@tropex.com.pl
Cena od:

512.00zł

Konfigurator online

Stolik/szafka nocna z płyty meblowej z dekorem postarzanego dębu, w ciepłym odcieniu z praktycznymi szufladami. Czarne, metalowe ozdobne elementy pełnią rolę nóżek.

 

Dane techniczne:

  • Szerokość: 50 cm
  • Wysokość: 46 cm
  • Głębokość: 40 cm
  • System otwierania: push & pull

 

Cechy szczególne:

loftowy styl
wysokie nogi
praktyczne szuflady
Download
pdf
LF-ST-2S-INSTRUKCJA.pdf
547.84 KB
zip
LF-ST-2S-OBJ.zip
1.15 MB
pdf
LF-ST-2S-KP.pdf
6.46 MB
dwg
LF-ST-2S-DWG.dwg
197.47 KB

Informacje dodatkowe

Tkanina (grupa)

grupa I, grupa II, grupa III, grupa IV, grupa V, PREMIUM

Szerokość

44 cm

Głębokość

62 cm

Wysokość korpusu z nóżką

94 cm

Wysokość

94

Rozmiar

44