Usługi projektowe

MEBLE DO HOTELI, DOMÓW OPIEKI, AKADEMIKÓW

Oprócz mebli przeznaczonych dla klientów indywidualnych, urządzających mieszkania i domy, oferujemy również kompleksowe wyposażenie meblowe budynków obiektowych – hoteli, pensjonatów, domów dla seniorów czy akademików. Ponieważ produkujemy zarówno meble skrzyniowe jak i tapicerowane, możemy wykonać kompleksowo spójne stylistycznie projekty składające się z różnych typów mebli.

OD PROJEKTU DO WYKONANIA

Nasz zespół, pod przewodnictwem zatrudnionego w firmie architekta, przygotuje kompleksową dokumentację projektową, wizualizacje i zaproponuje najlepsze rozwiązania, odpowiednie dla różnych wnętrz. Pomożemy wybrać ciekawe dekory i najlepsze materiały, dopasowując je do pozostałych elementów wyposażenia. Urządzamy pokoje obiektowe w różnych stylach, zgodnie z potrzebami Inwestorów.

RÓŻNE WNĘTRZA – RÓŻNE FUNKCJE

Wiemy, na czym polegają najważniejsze różnice pomiędzy pokojami na kilka nocy, pokojami na wynajem dla studentów, a pokojami dla seniorów. Doskonale rozumiemy, że dla studenta potrzebne jest biurko, a dla seniora często odpowiednia szuflada z przegródkami na leki. Projektujemy tak, żeby pomieszczenia były funkcjonalne, wygodne i ładne, a jednocześnie łatwe do utrzymania w czystości. Bez problemu zaaranżujemy praktycznie i wygodnie nawet małą przestrzeń, a następnie z największą dokładnością wykonamy zaprojektowane meble.

DOŚWIADCZENIE

Od wielu lat wykonujemy indywidualnie zaprojektowane systemy mebli twardych (skrzyniowych) oraz mebli tapicerowanych (łóżka, kanapy, fotele itp.). Zrealizowaliśmy setki indywidualnych projektów dla klientów eksportowych zajmujących się urządzaniem pomieszczeń obiektowych.   Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas wyposażania apartamentów hotelowych (m. in. w Warszawie) czy domów opieki (m. in. w Niemczech) zapewniamy dobre rozwiązania, bardzo solidną jakość i terminowość.  Powierzając nam wykonanie mebli do swojego hotelu, pensjonatu czy innego obiektu zaoszczędzisz swój czas i pieniądze: za przygotowane projekty i wizualizacje, w przypadku zamówienia mebli, nic nie płacisz, a organizując w jednym miejscu projekt i realizację zyskujesz cenne godziny.

Chcesz sprawnie urządzić z nami swój obiekt?

Napisz lub zadzwoń:
architekt@nefm.pl
tel. 0048/726602347