Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas kolejnej edycji targów wnętrz Warsaw Home. Spotkajmy się w Nadarzynie!

W dniach 07.11 – 10.11 w Nadarzynie pod Warszawą odbędzie się kolejna edycja targów wnętrz Warsaw Home. Można będzie na nich obejrzeć również nasze meble – hala F, stoisko nr F3.05. Tym razem zaprezentujemy nowe systemy gotowej zabudowy do sypialni Sleep Varia oraz praktyczne systemy półkotapczanów z meblami uzupełniającymi.

Sleep Varia czyli różności do spania – idealnie pasujące rozmiarem łóżka, panele tapicerowane, szafy garderobiane o różnych szerokościach, regały wewnętrzne i zewnętrzne – z których można zbudować praktyczną zabudowę do każdej sypialni.

Często zabudowy do sypialni wykonywane są na indywidualne zamówienie. Jest to na pewno rozwiązanie bardzo praktyczne, ale jednocześnie bardzo drogie. My proponujemy rozwiązanie pośrednie między zwykłymi szafami a indywidualną zabudową na wymiar. Wszystkie szafy i regały z systemu mają wysokość 240 cm i bardzo różne szerokości. Wolne przestrzenie po bokach i nad szafami można w bardzo łatwy i szybki sposób zamaskować specjalnymi blendami. W małym pomieszczeniu świetnie sprawdzi się kompaktowa zabudowa bez stolików nocnych, w większym zmieszczą się szafy, stoliki, regały i komody. Z elementów systemu można również zbudować bardzo praktyczną garderobę, stanowiącą doskonałe uzupełnienie do wolnostojącego łóżka.

Niewątpliwą zaletą systemu jest łatwość montażu i możliwość dopasowania zabudowy do różnych szerokości i wysokości pomieszczeń. Połączenie systemu z różnymi typami idealnie pasujących rozmiarem łóżek pozwala na dobre zaprojektowanie każdej przestrzeni, nawet trudnych, wąskich pomieszczeń. Klasyczne połączenie białych frontów – matowych lub w połysku – z olejowanym dębem sprawdzi się w wielu dobrze urządzonych mieszkaniach.

Weronika Kacyna
Projektant & Architekt

Podczas tegorocznej edycji targów zaprezentujemy też nowoczesne systemy półkotapczanów Genius do pokojów młodzieżowych, kawalerek czy akademików.

Pokażemy m. in. nowoczesny półkotapczan ze składanym, dużym, bardzo stabilnym biurkiem oraz elementy uzupełniające (szafy, regały, komody). Warto zobaczyć, jak w łatwy i praktyczny sposób można na małej przestrzeni urządzić jednocześnie wygodne miejsce do pracy lub nauki oraz odpoczynku i spania.

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska Fabryki Sypialni, na którym pojawią się nasze łóżka tapicerowane.