O NAS

New Elegance to linia nowoczesnych mebli, produkowanych w polskiej fabryce, przeznaczonych głównie  do sypialni. Wyróżnia nas ponadprzeciętna jakość wykonania i materiałów, wyjątkowa dbałość o szczegóły i dobre wzornictwo. Nasze meble zdobyły uznanie m. in. w Danii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Niemczech, Holandii, krajach Bliskiego Wschodu oraz w USA.

 

Produkujemy przede wszystkim nowoczesne, loftowo-industrialne i klasyczne zestawy sypialniane (łóżka, szafy, komody, stoliki nocne, toaletki) oraz solidne i bardzo wygodne łóżka tapicerowane (kontynentalne i z materacem w ramie).

 

Jesteśmy twórcami nowatorskiego systemu Mini Maxi, pozwalającego idealnie dopasować rozmiar wezgłowia do preferencji użytkownika i wielkości oraz wysokości pomieszczenia.

 

Wyszliśmy naprzeciw zindywidualizowanym potrzebom naszych klientów tworząc system mebli do sypialni Sleep Varia z możliwością różnej konfiguracji bocznych szaf, łóżka pomiędzy nimi oraz półek nad łóżkiem.

 

Do aranżacji mniejszych pomieszczeń oferujemy składane pionowe i poziome półkotapczany  z bocznymi szafami w różnych rozmiarach. Możliwość wykonania ich z tej samej płyty meblowej co regały, biurka czy komody pozwala spójnie i wygodnie urządzić cały pokój, pełniący jednocześnie funkcję salonu i sypialni.

 

Produkujemy również wygodne materace doskonałej jakości, idealnie pasujące do naszych łóżek.

 

W naszej ofercie klienci znajdą też nowoczesne zestawy mebli do loftowych jadalni.

 

Realizujemy również duże projekty na indywidualne zamówienia (hotele, domy opieki itp).

 

Precyzja i solidność wykonania, wysoka jakość używanych materiałów, dbałość o każdy szczegół sprawiają, że meble naszej marki służą klientom wiele lat, pozostając wciąż w dobrym stanie.