LIT MINI MAXI 2700

Où acheter?
Drogi Kliencie, przed wizytą w wybranym salonie meblowym upewnij się, że poszukiwany produkt jest na ekspozycji.
CENTRUM MEBLOWE JAWOR ŁUKÓW ul. Żelechowska 26
21-400 Łuków
508 330 237
jawormeble@wp.pl
CENTRUM MEBLOWE WAM RABKA ZDRÓJ ul. J. Kasprowicza 5 a
34-700 Rabka-Zdrój
664 035 262
biuro@wam-sklep.pl
CZAS NA MATERAC KRAKÓW ul. Zakopiańska 56a
30-418 Kraków
511 010 141
sklep@czasnamaterac.pl
DEKORIA ŚWIDNICA Ul. Szarych Szeregów 22
58-100 Świdnica
539 570 110
materace.swidnica@dekoria.pl
DR MATERAC JAWORZNO ul. Piekarska 6
43-600 Jaworzno
570 850 510
jaworzno@drmaterac.pl
DR MATERAC SANDOMIERZ ul. Przemysłowa 10
27-600 Sandomierz
608 301 383
sandomierz@drmaterac.pl
FABRYKA SYPIALNI CZĘSTOCHOWA ul. Jagiellońska 28
42-216 Częstochowa
34 3335138
czestochowa@fabrykasypialni.pl
FABRYKA SYPIALNI JANKI al. Krakowska 2a
05-090 Janki
510 910 500
janki@fabrykasypialni.pl
FABRYKA SYPIALNI LUBLIN ul. Fabryczna 2
20-301 Lublin
81 4754722
lublin@fabrykasypialni.pl
FABRYKA SYPIALNI SIEDLCE ul. Daszyńskiego 3
08-103 Siedlce
25 6310700
kontakt@fabrykasypialni.pl
MATERASSI WILKOWICE ul. Żywiecka 165
43-365 Wilkowice/k. Żywca
533 773 737
biuro@materassi.pl
MEBLE TUCHOWSKA TARNÓW ul. Tuchowska 80
33-100 Tarnów
14 623 07 01
tuchowska80@gmail.com
PAN MATERAC CZĘSTOCHOWA ul. Drogowców 21
42-200 Częstochowa
539 264 288
czestochowa@panmaterac.pl
PAN MATERAC GDAŃSK u. Przywidzka 10a
80-174 Gdańsk
575 088 774
gdansk@panmaterac.pl
PAN MATERAC ŁÓDŹ ul. Pojezierska 91 A
92-332 Łódź
790 716 797
lodz@panmaterac.pl
PAN MATERAC RADOM Warszawska 197
26-617 Radom
733 506 433
PAN MATERAC SZCZECIN ul. A. Struga 31A
70-784 Szczecin
733 602 133
szczecin@panmaterac.pl
PAN MATERAC SZCZECIN ul. Mieszka I 81
71-011 Szczecin
882157004
szczecin.mieszka@panmaterac.pl
SALON JAJO STRUSIA GORZÓW WIELKOPOLSKI Przemysłowa 10
66-400 Gorzów Wielkopolski
957 288 239
SALON ŁÓŻEK I MATERACY ŚPIOCH SANOK ul. Lipińskiego 73
38-500 Sanok
579 070 294
sanok@spioch.eu
SALON MEBLOWY EMILIA SIEDLCE ul. Sokołowska 174
08-110 Siedlce
881 966 884
emilia_meblegaleria@onet.pl
SALON MEBLOWY MEBLOLUX OLSZTYN ul. W. Pstrowskiego 26
10-602 Olsztyn
500 111 967
biuro.olsztyn@meblolux.com
SALON MEBLOWY MKM PIŁA ul. Warsztatowa 8
64-920 Piła
519 400 880
biuro@mkmmeble.pl
SALON MEBLOWY PRUSA 6 WIERUSZÓW ul. B. Prusa 6
98-400 Wieruszów
609 309 922
biuro@salonprusa.pl
SLEEPING EXPERT KATOWICE al. Roździeńskiego191/8
40-315 Katowice
451 292 015
katowice@wyspani.eu
SLEEPING EXPERT RADOM al. J. Grzecznarowskiego 29/31
26-600 Radom
694 040 202
radom@wyspani.eu
STOLLIDO GALERIA MEBLI PANKI k. CZĘSTOCHOWY ul. Powstańców Śląskich 50
42-140 Panki/ k. Częstochowy
34 317 93 83
biuro.panki@stollido.com
ŚWIAT SYPIALNI PIASECZNO ul. Puławska 48
05-500 Piaseczno
502 685 450
asia@swiat-sypialni.pl
SZWED MEBLE DĘBICA ul. Gumniska 6
39-200 Dębica
14 682 70 00
debica@szwedmeble.pl
VEGA-MEBLE KSIĘŻYNO ul. Mazowiecka 43 a
16-001 Księżyno/ k. Białegostoku
606 491 691
biuro@vega-meble.pl
Tissus
Prix ​​à partir:

Configurer
Configurateur en ligne
Sélectionnez un groupe de tissus:
Choisir la taille
Sélectionnez la hauteur
stelaze
PODNOSZONA RAMA METALOWA KOMFORT L 38 ZE STELAŻEM I POJEMNIKIEM
PODNOSZONA RAMA METALOWA STANDARD L 53 ZE STELAŻEM I POJEMNIKIEM
STELAŻ STANDARD
STELAŻ ECONOMIC DUO
korpusy
KORPUS ŁÓŻKA MINI MAXI C
Commentaires

Un lit élégant avec une tête de lit matelassée cousue en forme de losanges. Chaque losange est entouré d’une bordure. Corps avec coutures décoratives.

design classique
différentes hauteurs de tête de lit
nombreuses largeurs