NEW ELEGANCE
 
STRONA GŁÓWNAOFERTASALONY MEBLOWEKONTAKT
 

MATERACE

Sen to najważniejszy czas dla regeneracji i zdrowia naszego organizmu. To obowiązkowa chwila naszego SLOW LIFE’u, którą wszyscy celebrujemy w taki sam sposób, pod każdą szerokością i długością geograficzną.

Cóż zatem zrobić, aby ten czas został maksymalnie i efektywnie wykorzystany? Zainwestować w dobre łóżko, stelaż, odpowiednio dobrany materac oraz poduszki. I już możemy odejmować sobie lat z każdą nocą. Komfortowy i spokojny sen to najlepszy kosmetyk i lekarstwo na długie i zdrowe życie. Materac jest najbliżej w kontakcie intymnym z nami. Warto wiedzieć o atutach jego wnętrza – „coś” więcej.

Materace nazwaliśmy nazwami miejsc z AMERYKI PÓŁNOCNEJ. Każdy z nas uwielbia podróżować, w niektórych miejscach już byliśmy o innych- jeszcze marzymy…

STELAŻE

Łóżko to nie tylko rama i materac, to także odpowiednio dobrany stelaż. Bez niego łóżko po prostu nie funkcjonuje. Dobry stelaż to dobre oparcie dla naszego materaca. Dlatego nie warto odstawiać go na boczny tor.

Każdy stelaż jest inny i każdy spełnia inne zadania. Znając oczekiwania naszych klientów, proponujemy różnorodne rozwiązania, tak, aby w pełni zaspokoić potrzeby i pragnienia. Oprócz stelaży klasycznych, w naszej ofercie znajdują się również stelaże regulowane (ręcznie i elektrycznie). Umożliwiają one uniesienie pleców oraz nóg, zapewniając przy tym wysokiej klasy komfort i relaks.

Piękne łóżko, dobry stelaż i materac, idealnie dobrane dodatki i sypialnia może stać się naszym prywatnym rajem na ziemi. A przecież do raju każdy chciałby kiedyś trafić.