NEW ELEGANCE
 
STRONA GŁÓWNAOFERTASALONY MEBLOWEKONTAKT
 

ŁÓŻKA KONTYNENTALNE

„To co robi się w łóżku, nigdy nie jest niemoralne, jeśli przyczynia się do utrwalenia miłości” - Gabriel Garcia Marquez.

W łóżku śpimy, odpoczywamy, kochamy się, czytamy, słuchamy muzyki, marzymy. Tak naprawdę, całe nasze życie toczy się wokół tematów łóżkowych. I słusznie, bo ten mebel to nieodzowny składnik naszej codzienności.

W szaleńczym biegu często zapominamy o tym, jak ważne jest łóżko. Przypominamy sobie dopiero wtedy, kiedy z jakiegoś powodu zaczyna nam go brakować np. podczas podróży. A podróże kochamy wszyscy. Dreszczyk emocji i nieznana egzotyka. Wiemy, że po wyczerpującym dniu zatrzymamy się w hotelu. Odpoczniemy - prysznic, kolacja i … no właśnie, łóżko. Piękne, olbrzymie łóżko kontynentalne. Prawdziwa przyjemność dla ciała i zmysłów. Mało kto jednak wie, że takie łóżka doskonale sprawdzają się również w domowych warunkach. Idealnie wkomponowują się zarówno w pomieszczenia klasyczne, jak i te nowoczesne. Są niezwykle praktyczne i estetyczne, a ich specjalna konstrukcja zapewnia wygodę i optymalny wypoczynek.

STOLIKI

Mebel- niezwykły i konieczny. Dla wielu zbędny…. A szkoda, bo stolik nocny to prawdziwa ozdoba pomieszczenia i gwarant komfortu w sypialni. Bo gdzie postawić lampę dającą nastrojowe światło? Gdzie odłożyć ulubioną książkę, kiedy oczy zamykają się do snu? Gdzie trzymać wszystkie skarby, które chcemy mieć pod ręką?

W przypadku stolików nocnych kierujemy się zasadą: „Małe jest piękne”. Właśnie dlatego wszystkie znajdujące się w naszej ofercie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów z uważną dbałością o detale. Postawiliśmy na styl oraz funkcjonalność.

I gwarantujemy, że każdy to zauważy.Cóż, mała rzecz, a cieszy!