NEW ELEGANCE
 
STRONA GŁÓWNAOFERTASALONY MEBLOWEKONTAKT
 

MEBLE TAPICEROWANE

Chcemy wprowadzić w nasze życie SLOW LIFE. I zastanawiamy się jak to zrobić? Wystarczy usiąść wygodnie na sofie z filiżanką gorącej herbaty lub położyć się i odpocząć po ciężkim dniu w pracy. A może zaprosić przyjaciół na lampkę wina?

Zestaw wypoczynkowy to absolutne „MUST HAVE" w każdym domu. Służy nie tylko właścicielom, ale również i gościom. Wygoda i komfort to podstawa. Dodatkowy atut -elegancki wygląd i estetyka. Jeśli połączymy jedno i drugie, otrzymamy mebel idealny, na którym możemy zastanowić się jaki będzie nasz kolejny krok do celebrowania spokojnego życia…

Jesteśmy wymagający, wiemy czego chcemy, dlatego proponujemy rozwiązania, które już znamy. Nasze tapicerowane zestawy wypoczynkowe wpisują się w każdą przestrzeń, przeznaczone są zarówno do pomieszczeń dużych, jak i tych nieco mniejszych. Większość z nich można dowolnie modyfikować, co daje niezwykłą swobodę kreowania wnętrza. Szeroka gama kolorystyczna i ogromny wybór tkanin oraz skór sprawią, że nasze meble idealnie sprawdzą się w każdym domu, wnętrzu, apartamencie, niezależnie od jego stylu i charakteru.

A jeśli nagle przyjaciele zaczną nieco częściej do nas zaglądać, będzie wiadomo dlaczego!

FOTELE

Wygodny fotel, pilot i telewizor. Czyż nie tak lubią wypoczywać mężczyźni? Prawda jest taka, że mając w domu dobry i wygodny fotel, taki relaks preferują również kobiety! Bo ten mebel wymyślono nie bez przyczyny. Praktyczny, pozwalający się zrelaksować, idealnie nadający się nawet do niewielkich pomieszczeń. Może stanowić wspaniały akcent „SLOW LIFE’U” w salonie lub stać się ozdobą domowego gabinetu. Odpowiednio dobrany, będzie służył przez długie lata.

W naszej ofercie znajdują się zarówno fotele klasyczne, jak i obrotowe. Wszystkie zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, dzięki czemu zapewniają niezwykle wysoki komfort użytkowania. Tak jak w przypadku innych mebli tapicerowanych, dysponujemy szerokim wyborem tkanin oraz skór.

PUFY I ŁAWY

Pufy i ławy-mają wiele zastosowań! Są fantastycznym elementem dekoracyjnym, a jednocześnie niezwykle funkcjonalnym przedmiotem. Mogą służyć do siedzenia lub do przechowania. Mogą zająć miejsce ozdobnego stolika, na którym ustawimy bukiet pachnących kwiatów i paterę kuszących owoców. Mogą też po prostu tylko „być i zachwycać”. Pięknie wykonane, gustowne i eleganckie dodają wnętrzom szyku i klasy. Na pierwszy rzut oka niepozorne. Z biegiem czasu odkrywają swoją duszę.

Nasza kolekcja, niezwykle różnorodna, została stworzona po to, aby sprawić Państwu przyjemność. Ponadczasowy wygląd mebli to gwarancja, że się nie znudzą i będą pasować do każdego wnętrza. Klasyczna ława czy pufa to rodzaj kropki nad I…