NEW ELEGANCE
 
STRONA GŁÓWNAOFERTASALONY MEBLOWEKONTAKT
 

ŁÓŻKA TAPICEROWANE

Łóżko – główny bohater każdej sypialni. Musi być nie tylko wygodne, ale także solidnie wykonane i przyciągające wzrok. Nic tak nie uwodzi, jak piękne łóżko wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny lub skóry, ubrane w idealnie dopasowane dodatki. Marzenia, ach marzenia…. Błogo spędzane noce i leniwe poranki…. Piękne sny i niezapomniane chwile… Emocje na każdą okazję.

Wiemy, co znaczy marzyć. I wiemy, jak te marzenia urzeczywistnić. Nasza bogata kolekcja łóżek tapicerowanych dodaje charakteru każdemu wnętrzu. Szeroki wybór tkanin, skór naturalnych oraz ekologicznych sprawia, że zawsze otrzymacie Państwo dokładnie to, na czym wam zależy. Piękno, jakość i wygoda. Wiemy jak spełniać marzenia!

STELAŻE

Łóżko to nie tylko rama i materac, to także odpowiednio dobrany stelaż. Bez niego łóżko po prostu nie funkcjonuje. Dobry stelaż to dobre oparcie dla naszego materaca. Dlatego nie warto odstawiać go na boczny tor.

Każdy stelaż jest inny i każdy spełnia inne zadania. Znając oczekiwania naszych klientów, proponujemy różnorodne rozwiązania, tak, aby w pełni zaspokoić potrzeby i pragnienia. Oprócz stelaży klasycznych, w naszej ofercie znajdują się również stelaże regulowane (ręcznie i elektrycznie). Umożliwiają one uniesienie pleców oraz nóg, zapewniając przy tym wysokiej klasy komfort i relaks.

Piękne łóżko, dobry stelaż i materac, idealnie dobrane dodatki i sypialnia może stać się naszym prywatnym rajem na ziemi. A przecież do raju każdy chciałby kiedyś trafić.

MATERACE

Sen to najważniejszy czas dla regeneracji i zdrowia naszego organizmu. To obowiązkowa chwila naszego SLOW LIFE’u, którą wszyscy celebrujemy w taki sam sposób, pod każdą szerokością i długością geograficzną.

Cóż zatem zrobić, aby ten czas został maksymalnie i efektywnie wykorzystany? Zainwestować w dobre łóżko, stelaż, odpowiednio dobrany materac oraz poduszki. I już możemy odejmować sobie lat z każdą nocą. Komfortowy i spokojny sen to najlepszy kosmetyk i lekarstwo na długie i zdrowe życie. Materac jest najbliżej w kontakcie intymnym z nami. Warto wiedzieć o atutach jego wnętrza – „coś” więcej.

Materace nazwaliśmy nazwami miejsc z AMERYKI PÓŁNOCNEJ. Każdy z nas uwielbia podróżować, w niektórych miejscach już byliśmy o innych- jeszcze marzymy…