O FIRMIE
O FIRMIE
O FIRMIE
O FIRMIE
O FIRMIE

O NAS / O FIRMIE

New Elegance to linia doskonałej jakości mebli do sypialni, salonu, przedpokoju. Wyróżnia nas wyjątkowa dbałość o szczegóły, nowoczesne wzornictwo podążające za światowymi trendami wnętrzarskimi oraz wyjątkowe walory materiałów używanych w procesie produkcji. Działamy na rynku polskim i zagranicznym. Wyroby produkowane w naszej firmie zdobyły uznanie m. in. w Danii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Niemczech, Holandii, Rosji, Kazachstanie, Chorwacji, Czechach, krajach Bliskiego Wschodu oraz w USA.

 

Naszą specjalnością są doskonałej jakości łóżka do sypialni - nowoczesne i klasyczne zestawy sypialniane oraz łóżka tapicerowane. Nowatorski system Mini Maxi pozwala idealnie dopasować rozmiar wezgłowia do preferencji użytkownika i wielkości pomieszczenia. Naprzeciw zindywidualizowanym potrzebom naszych klientów wychodzimy również tworząc system mebli do sypialni z możliwością różnej konfiguracji bocznych szaf, łóżek pomiędzy nimi i szafek nad łóżkiem (system Sleep Varia).

 

Dodatkowo produkujemy niezwykle wygodne i zdrowe materace, do wytwarzania których wykorzystujemy najnowsze technologie.

 

Nasze wyjątkowo wygodne łóżka zapewniają doskonały sen również gościom w wielu ekskluzywnych pokojach hotelowych.

 

Tworzymy również doskonałe pod względem wzorniczym i niezwykle wygodne kanapy, sofy, fotele i szezlongi z kilkudziesięciu rodzajów skór i materiałów, z możliwością łączenia ich w różnorodnych konfiguracjach. Klienci znajdą u nas tradycyjne uszaki, pięknie pikowane fotele i szezlongi we francuskim stylu, proste i lekkie skandynawskie sofy na czarnych, metalowych nogach. Wiele modeli oferuje dodatkowe możliwości, takie jak funkcja spania z wykorzystaniem najnowocześniejszych i najtrwalszych mechanizmów rozkładania czy pojemniki na pościel.

 

Do naszej oferty wprowadziliśmy też zestawy mebli do nowoczesnych salonów, bazujące na elementach o różnych rozmiarach i dające możliwości samodzielnego kształtowania przestrzeni przez klienta poprzez wybór odpowiedniej konfiguracji oraz płyt dekoracyjnych imitujących m. in.  stary dąb połączonych z czarnym metalem (system Loft). Wymagającym klientom proponujemy łóżka i regały z połączenia prawdziwego olejowanego drewna dębowego i metalu (system Fiord).