MATERACE, NAKŁADKI I PODUSZKI / PODUSZKA CONTOURED

Poduszka CONTOURED

Poduszki anatomiczne wykonano z pianki lepkoelastycznej, której właściwości  umożliwiają idealne dopasowanie do linii wyznaczonej przez ramiona, szyję i głowę zapewniające właściwy sposób podparcia kręgosłupa podczas snu i wypoczynku.  Pianka przystosowuje się do kształtu ciała pod wpływem temperatury.  Zastosowane w poduszce kanały powietrzne zapewniają jej właściwą wewnętrzną wentylację. Profilowana poduszka przynosi ulgę w przypadku wielu dolegliwości, takich jak bóle szyi, pleców, głowy czy chrapanie. Możliwy jest również wybór pokrowca.

 

Poduszka Contoured

specjalnie wyprofilowany kształt z wycięciem szyjnym zapewnia właściwe podparcie głowy i barków redukując jednocześnie ucisk w okolicach szyjnych. Poduszka stosowana do większości pozycji spania. Również w pozycji na brzuchu, gdyż nieregularny kształt pozwala na łatwe oddychanie i swobodne objęcie jej rękoma.

Wymiar poduszki 60 x 40 x 12 cm

 

Wybierz pokrowiec do swojej poduszki
 

FLOWER 3D – Zdrowie i piękno...

Pokrowiec poduszki wykonany w Kwiaty 3D to wyjątkowo mocna tkanina o trójwymiarowej strukturze. Niepowtarzalny włoski design z motywem kwiatowym nadaje pokrowcom prestiżowy wygląd. Zbudowana jest ona z przędzy poliestrowej, która zapewnia bardzo wysoką wytrzymałość. Nawet wielokrotne pranie w maksymalnej temperaturze nie wyższej niż 40° C nie wpływa niekorzystnie na utratę przez tkaninę jej parametrów technicznych. Charakteryzuje się ona bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza, co sprawia, że poduszka jest wewnętrznie świeża i czysta. Posiada ona wysoką gramaturę która wynosi 500 g/m².

 

Silver AG+ 3D – Zrelaksuj się śpiąc…

Pokrowiec poduszki w tkaninie SILVER AG+ o bardzo wysokiej gramaturze wynoszącej 500 gr/m². Niewątpliwą jej zaletą jest zawartość jonów srebra, działających antybakteryjnie i antystatycznie. Jony srebra hamują również namnażanie się roztoczy i rozwijanie pleśnie, a także przeciwdziałają powstawaniu brzydkich zapachów. Srebro usuwa ładunki elektrostatyczne gromadzących się na naszej skórze poprzez kontakt z sytetykami, co sprawia, że szybciej się relaksujemy, a dzięki temu dłużej efektywnie wypoczywamy. Tkanina SIlver AG+ posiada na swojej powierzchni włókna lyocellowe, które sprawiają, że jest ona bardzo wytrzymała, zachowując jednocześnie wyjątkową delikatność w kontakcie ze skórą. Obecność włókien lyocellowych wpływa również korzystnie na pochłanianie przez pokrowiec wilgoci i zapobiega jej przenikaniu do wnętrza, co przekłada się na zachowanie czystości poduszki. Biorąc pod uwagę wszystkie właściwości tkaniny SILVER AG+ szczególnie poleca się ją osobom wrażliwym na wszelkie podrażnienia skórne i alergie. Tkanina zachowuje swoje właściwości antybakteryjne i antystatyczne nawet po 5 praniach. Maksymalna temperatura prania nie powinna być wyższa niż 40° C.

 

Thermo 37° – Naturalna kontrola temperatury…

Pokrowiec poduszki wykonany jest w tkaninie w której włóknach znajdują się parafinowe kapsułki PCM zdolne do utrzymywania stałej temperatury ciała w temperaturze 37°C. Odpowiednia stała temperatura to zdrowy i dobry komfort snu. Tkanina THERMO 37° zapewnia obniżenie temperatury i utrzymanie jej na poziomie 37°C. Kapsułki PCM Cell Solution clima znajdują się w mieszance z włóknami Lyocell, które to z kolei odpowiadają za eliminowanie wilgoci, bakterii i potu.

 

Milky 3D - Przyjemność w 3D…

Pokrowiec poduszki wykonany jest z podwójnej dzianiny z efektem 3D. Bogata zawartość aminokwasów w pokrowcu zapewnia prawidłowe nawilżenie skóry. Posiada on również właściwości antybakteryjne, zapewnia wygodny sen na wyjątkowo miękkiej powierzchni i pozwala na swobodny przepływ powietrza.

 

Amicor Zn 3D - Trwały, antybakteryjny, przeciwgrzybiczny…

Pokrowiec poduszki w tkaninie, której najistotniejszą właściwością jest zawartość w jej strukturze unikalnych włókien akrylowych. Dzięki temu tkanina Amicor Zn 3D jest trwała i nie traci swoich właściwości nawet podczas prania w temperaturze do 40°C. Włókna Amicor spełniają dwie funkcje: przeciwbakteryną oraz przeciwgrzybiczną. Funkcja przeciwbakteryjna zwiazana jest z zawartością Irgasanu, który zapobiega rozwojowi bakterii oraz niweluje przykry zapach potu. Z tego też względu jest to tkanina na pokrowiec szczególnie polecana osobom o wzmożonej potliwości. Pozwala ona uzyskać uczucie świeżości i komfort snu również w ciepłym klimacie. Z kolei funkcja przeciwgrzybiczna polega na unieszkodliwianiu mikroorganizmów pojawiających się na powierzchni poduszki, które wniknąwszy do jej wnętrza, mogłyby stać się pożywieniem dla roztoczy. W połączeniu z bardzo wysoką wentylacją zapewnioną przez pokrowiec Amicor poduszka staje się czystsza, a nasz sen zdrowszy. Tkanina Amicor jest mocna, bardzo wytrzymała, o gęstej strukturze ( gramatura 500 gr/m²). Tkanina zachowuje swoje właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne bez względu na ilość cykli prania. Maksymalna temperatura prania nie powinna być wyższa niż 40°C.

KONTAKTDO DORADCYWZORNIKTKANIN