MATERACE I STELAŻE / MATERAC WINDSOR 27

materac WINDSOR 27

WINDSOR to materac, w którym połączyliśmy komfort z idealnym podparciem. Za odpowiednią sprężystość i stabilne podparcie kręgosłupa odpowiada 7-strefowa formatka sprężynowa. Odczucie przyjemnego komfortu gwarantuje natomiast odpowiednie 3- warstwowe połączenie specjalistycznych pianek.
Dopełnieniem najwyższego komfortu jest pokrowiec materaca wykonany z tkaniny 3D Milky z siatką wentylacyjną i uchwytami ułatwiającymi przenoszenie materaca.

 

WINDSOR 27
- jednostronny, sprężysty


1. możliwość wyboru tkaniny pokrowca:
Lavenda, Silver, Smart Clima, Milky 3D

2. dodatkowy pokrowiec wewnętrzny dla ochrony wkładu materaca

3. pianka wysokoelastyczna 2 cm

4. pianka termoelastyczna 3 cm

5. pianka wysokoelastyczna 7 cm

6. flizelina

7. sprężyny kieszonkowe (7 strefowe) -11 cm
(255 sprężyn na 1 m2 powierzchni materaca)

8. wojłok o gramaturze 500 g/m

9. pianka twarda 3 cm

10. siatka wentylacyjna


*wysokość materaca ok. 27 cm
*5 lat gwarancji na wkład materaca

 

Wymiary standardowe

- szerokość - 70 / 80 / 90 / 100 / 120 / 140 / 160 / 180 / 200 cm
- głębokość - 200 cm

Istnieje również możliwość zamówienia materaca w dowolnym wymiarze.

 

Wybierz pokrowiec do swojego materaca
 

Lavenda – Zdrowie i piękno...

Pokrowiec materaca wykonano ze specjalnej podwójnej dzianiny typu dżersej nasączonej wyciągiem z lawendy. Znane i cenione od wieków właściwości lawendy doceniają wszyscy dbający o zdrowie i urodę. W sposób szczególny jest polecana osobom mającym problemy z zasypianiem, wykazuje ona działanie uspokajające, kojące nerwy. Likwiduje także lęki, działa antydepresyjnie, daje poczucie komfortu, usuwa zdenerwowanie i poprawia samopoczucie. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób żyjących szybko i stresujących się wieloma sprawami dnia codziennego.

 

Silver – Zrelaksuj się śpiąc…

Pokrowiec materaca wykonano ze specjalnej podwójnej dzianiny typu dżersej (Silver) ze srebrnej, antystatycznej przędzy odpornej na promieniowanie elektromagnetyczne. Srebro usuwa z naszego ciała ładunki elektrostatyczne, które gromadzimy przez codzienny kontakt z syntetycznymi materiałami i zapobiega nagłym wyładowaniom elektrostatycznym. Niezwykle wytrzymała i trwała srebrna przędza ma właściwości antybakteryjne, zwalcza nieprzyjemne zapachy, zapobiega gromadzeniu się kurzu, pozwala rozładować napięcia zapewniając relaks i spokojny sen. Srebrna przędza jest trwała i nie wypłukuje się.

 

Smart Clima – Naturalna kontrola temperatury…

Pokrowiec materaca wykonany ze specjalnej podwójnej dzianiny typu dżersej Smart Clima, z naturalnymi mikrokapsułkami odpowiedzialnymi za przemianę fazową, co sprawia, że tkanina ta pochłania nadmierne ciepło, gdy wzrasta temperatura ciała a zatrzymuje je gdy spada temperatura ciała wskutek wzrostu lub spadku temperatury pomieszczenia. Dzięki tym właściwościom pokrowiec Smart Clima utrzymuje komfortową temperaturę ciała, zapewniając zrównoważony mikroklimat łóżka.

 

Milky - Przyjemnośc w 3D…

Pokrowiec materaca wykonany jest z podwójnej dzianiny z efektem 3D. Bogata zawartość aminokwasów w pokrowcu zapewnia prawidłowe nawilżenie skóry. Posiada on również właściwości antybakteryjne, zapewnia wygodny sen na wyjątkowo miękkiej powierzchni i pozwala na swobodny przepływ powietrza między ciałem a płaszczyzną materaca.

 

Wybierz wygląd zewnętrzny materaca

 

Wykończenie STANDARD

Pokrowiec STANDARD 
- tkanina materacowa pikowana na owacie 150 gram/m2 
zdejmowany pokrowiec

 

Wykończenie PREMIUM

Pokrowiec PREMIUM 
- tkanina materacowa pikowana na piance termoelastycznej o grubości 2 cm i gęstości 50kg/m3
ozdobna lamówka utrzymująca prostoliniowość krawędzi materaca
- boczna siatka wentylacyjna
funkcjonalne uchwyty do przenoszenia materaca
zdejmowany pokrowiec

KONTAKTDO DORADCYWZORNIKTKANIN