MONTE CARLO

OFFER / NAROŻNIKI SOFY FOTELE / MONTE CARLO

MONTE CARLO

System modułowy MONTE CARLO składa się z kilkunastu elementów przy pomocy których stworzysz wygodne narożniki, ale również różnej wielkości sofy i foteleSystem pozwala na zbudowanie układu komfortowego mebla wypoczynkowego dopasowanego do wymiarów każdego typu pomieszczenia oraz naszych indywidualnych preferencji. 

 

W meblach MONTE CARLO masz do wyboru 5 boków o różnych szerokościach i kształtach.   

 

MONTE CARLO to przede wszystkim komfortowy mebel do siedzenia, natomiast istnieje możliwość zamontowania w elementach O, F bądź P funkcji spania. Wymiary wspomnianych elementów przy zastosowaniu funkcji spania przedstawiają się następująco:

- element O - 137 cm + wybrane boki (powierzchnia spania: 117 x 190 cm)

- element F - 154 cm + wybrane boki (powierzchnia spania: 137 x 190 cm)

- element P - 190 cm + wybrane boki (powierzchnia spania: 137 x190 cm)  

 

Układ MONTE CARLO na zdjęciu głównym został zbudowany przy wykorzystaniu następujących elementów: W3+H+F+D+F+W3. Dodatkowo zostały w nim zastosowane 3 zagłówki oraz ława tapicerowana o rozmiarze 80x80 cm. Wymiar tej przykładowej aranżacji to 359x281 cm.

 

Wymiary poszczególnych elementów jak również schematy przykładowych konfiguracji MONTE CARLO proszę zobaczyć obok.

 

Kolekcję ław tapicerowanych oraz puf będących uzupełnieniem każdego pomieszczenia proszę zobaczyć w zakładce NAROŻNIKI, SOFY, FOTELE.

 

Wybór tkanin oraz skór naturalnych z bogatego wzornika obić New Elegance dostępnego w dobrych salonach meblowych lub na stronie poniżej (zobacz na liście salonów).

KONTAKTDO DORADCYWZORNIKTKANIN